30-dniowa wersja testowa udostępniona jest Klientowi w systemie Try&Buy. Dzięki temu ma on możliwość przetestowania pełnej funkcjonalności systemu i przekonania się nie tylko o tym, jak łatwy jest on w obsłudze, ale także jak bardzo pomocny i wręcz nieodzowny jest on w codziennej pracy osoby zajmującej się zamówieniami publicznymi.

Usługa wdrożenia programu E-Publiczny Doradca

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługę wdrożenia programu E-Publicznego Doradcy (lub jego poszczególnych modułów) w Państwa jednostce po zakupie oprogramowania.
Dzięki dodatkowemu przeszkoleniu pracownicy pracujący z programem E-Publiczny Doradca będą w stanie w pełni wykorzystywać jego możliwości, a także mieć możliwość dokładnego przyjrzenia się poszczególnym funkcjonalnościom.
W ramach usługi otrzymają Państwo:
• 3-godzinne kompleksowe szkolenie dla pracowników, którzy będą korzystać z programu w Państwa jednostce;
• konfigurację oprogramowana, tak aby program był gotowy do pracy w Państwa jednostce – dzięki temu wszystkie niezbędne informacje zostaną wprowadzone do oprogramowania (min. założenia regulaminu udzielania zamówień do 30.000,00 euro);
• możliwość rozpoczęcia prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia pod okiem eksperta w zakresie funkcjonowania programu E-Publiczny Doradca
Koszt: Usługa wdrożeniowa – 600 zł netto (3 h szkolenia)
Dojazd do Klienta – bezpłatny*
*do 100 km od Poznania (jeśli Państwa jednostka jest oddalona ponad 100 km od Poznania, należy doliczyć koszty dojazdu – 1 km = 0,84 zł za każdy kilometr przekraczający limit 100 km – w jedną i w drugą stronę)